Parfüm, ilk izlenim kadar etkilidir. Karşı tarafı etkilemenin yollarından biri de parfümdür. Tabi ki herkesin aynı parfüm kokusundan parfüm seçimihoşlanması gibi bir durum söz konusu değildir. Önemli olan kendinizi bilmeniz ve size yakışacak olan kokuyu seçmeniz.

Parfüm seçiminde genellikle zevkler konuşsa da teninizi de hesaba katmanız gerekmektedir. Açık tenli bir insanın kullanması gereken parfüm hafif tatlı kokulardır. Parfüm tercih edilirken ilk olarak dikkat edilmesi gereken kalıcılığıdır. Sıktığınız an uçacak parfümlere para verdiğinizle kalırsınız.

Sırf ucuz olduğu için her parfümü kullanmayın. Sadece bir tane parfüm değil her anki ruh durumunuza göre parfüm alın. Çünkü ruh durumunuz kokunuzla orantılıdır. Kendinizi mutlu hissettiğiniz bir gün için hafif çiçeksi kokuları tercih ederken erkek/kız arkadaşınızla buluşacağınız zaman daha seksi kokular tercih etmeniz gerekir.

Çok sıklıkla parfüm değiştirmeyin. Çünkü çoğu insanın aklında kokunuzla kalacaksınız. Parfümün ten kokunuza yakışmasını sağlayın. Eğer bir parfüm teninize uygun değilse güzel bile olsa kullanmayın.

Parfümerilere girdiğiniz zaman hemen parfümlere sarılmayın ve her denediğiniz parfümü almayın. Bırakın koku dağılsın ve nasıl koktuğunu fark edin. Ayrıca birden fazla parfümü aynı anda denerseniz ortaya çıkan koku sizi yanıltabilir. Denemek amaçlı sıktığınız parfümü yaklaşık olarak yarım saat kadar izleyin. Eğer koku kalıcıysa ve istediğiniz gibi kokuyorsa tercihinizi bu parfüm üzerinden yapın. Unutmayın ki parfüm erkeklerin ve kadınların ilk olarak dikkat ettiği unsurdur.

 

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

Ferolove Parfümü © 2013 Orjinal Ferolove Parfümü Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | aşk parfümü - RSS - Google Sitemap | Aşk Parfümü Nedir? - Aşk Parfümü Kullanımı - Big Boss - ferolle

Uyarı!... Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu Aşk Parfümü Sitesi'ne ait değildir.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik |

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?