1 Kutu New Ferolove Aşk Parfümü – 89 TLforeparfum

Kutu New Ferolove Aşk Parfümü – 129 TL + Tektaş Yüzük Hediye

Kutu New Ferolove Aşk Parfümü – 159 TL 

Kutu New Ferolove Aşk Parfümü – 199 TL  

 

 

Aşkın ateşi

Ferolove kokusu ile baştan çıkarabilir sevgilinizi. Hiç hissetmediğiniz kadar ilgi ve sevgi içinde olmaya hazırlıklı kalın.

Aranızı düzeltebilir

Aranız bozuk ise bir kez ferolove sıkmış olmanız yeterli olacaktır. Bir sarılmanız bile her şeyi değiştirebilir.

İlk buşuma
Ferolove ile ilk buluşmanızda özgüven patlaması yaşayacaksınız. Unutmayın, ilkler unutulmaz !

 

Ferolove

Kadınların sadece yakışıklı, karizmatik ve cool erkeklerden hoşlandığını mı düşünüyorsunuz? Çevrenize baktığınızda nice güzel kadınların tipini umursamadığı erkeklerle birlikte olduğunu muhakkak görmüşsünüzdür. Peki nice güzel kadınları bu tür erkeklere çeken şey nedir?

Kadınlar sizce sadece yakışıklı, karizmatik erkeklerden mi hoşlanıyor sanıyorsunuz? Bir çok kadının hiç ona yakışmayan ve çok da yakışıklı olmayan erkeklerle beraber olduğunu görmüşsünüzdür. Peki nedir bunun sırrı?

İlk izlenimde ya da herhangi bir buluşmada gerek kokunuz gerekse de kılık, kıyafetiniz ile kendinizi temsil edersiniz. Ne kadar zeki ya da akıllı olursanız olun, hoş bir koku ortaya çıkmadığı sürece kadınların gözünde başarılı sayılmazsınız.

Ferolove

 

FeroLove Aşk Parfümü konusu hakkında yorum yapın


inan diyorum helal olsun hamza!

Ferolove Parfümü © 2013 Orjinal Ferolove Parfümü Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | aşk parfümü - RSS - Google Sitemap | Aşk Parfümü Nedir? - Aşk Parfümü Kullanımı - Big Boss - ferolle

Uyarı!... Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu Aşk Parfümü Sitesi'ne ait değildir.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik |

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?