forelvGüzel kokmak her insanın bir ihtiyacıdır. Parfüm, Deodorant, Rolon, Koku verici diğer ürünler kullanılarak ter ve kötü kokulardan uzaklaşarak karşı cinse karşı etkili olmak için kullanılır. Parfüm içerisinde ki bitki ve meyve esansları sayesinde elde edilen kokular ten uyumuna göre kalıcılık sağlar.

Kokunun Cinsellik üzerinde bir çok etkisi olduğunu biliyor muydunuz? Özellikle Bayanların erkek kokularından etkilendiği ve cinsel arzular hissetmenize yardımcı olan parfümlerin üretimi son yıllar da yüksek derecede artmıştır. Yeni çıkan ürünler arasında yer alan Aşk parfümü adı altında satılan ürünlerin içerisinde ise afrodizyak esansı mevcuttur. Afrodizyak kişilerin cinsel arzusunu tetikleyen bir ürün olduğu için kısa süre içerisinde farklı kişiler tarafından algılanması, parfümü kullanan kişiye karşı bir cinsel istek oluşmasına sebep oluyor.

Bu Aşk Parfümü adı altında satılan afrodizyak esanslı kokular ile kişiler karşı cinsin kendilerine karşı hisler kazanmasını sağlıyor. Bu sayede sosyal hayatların da ve cinsel hayatların da başarı sağlayan bay ve bayan kullanıcıların yorumları hep olumlu yönde olmaktadır. Koku içerisin de afrodizyağı destekleyici bitkisel esansların da kullanılması ile daha etkili olması sağlanmıştır.

Aşk Parfümü ile sizler de cinsel hayatınıza renk katabilirsiniz. Sadece cinsellik olarak değil etkilemek istediğiniz kişileri de kısa süre içerisinde bu koku ile kendinizi fark ettirebilirsiniz. Hemen sizler de bir aşk parfümü sipariş edin ve mutluluğa yeni bir adım atın.

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

Ferolove Parfümü © 2013 Orjinal Ferolove Parfümü Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | aşk parfümü - RSS - Google Sitemap | Aşk Parfümü Nedir? - Aşk Parfümü Kullanımı - Big Boss - ferolle

Uyarı!... Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu Aşk Parfümü Sitesi'ne ait değildir.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik |

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?