afrodizyak-kokularSosyal ortamlarda çok önemli birkaç durum vardır. Herkes girdiği bir ortamda dikkat çeken insan olmak ister. Bu bazen saçlarıyla, bazen kıyafetiyle, bazense vücudu ile olur. Bütün bu özellikler geçicidir. Bir süre sonra bakışlar sizin üzerinden başka yönlere döner. Siz kalıcı olarak dikkatleri üstünüze çekmek istiyorsanız kokunuz bu etki için birebir olacaktır.

Piyasada pek çok parfüm markası ve pek çok koku çeşidi vardır. Bunlardan herhangi birini seçerek belki de en güzelini seçerek amacınıza ulaşabilir misiniz? Bence ulaşamazsınız çünkü piyasadaki hiçbir parfüm ve hiçbir koku FeroLove Parfümünün kokusu kadar ilgi çekici ve baştan çıkarıcı olamaz. İddia ediyorum bu parfümü sıktığınızda ister bayan ister erkek olun ilgisini çekmek istediğiniz kişiyi elde edecekseniz. Çünkü koku alma duyusu ile aşk hormonları bağlantılıdır ve kokusuyla ilginizi çeken bir insan aklınızdan hiç çıkmayacaktır.

Kokunuzla Bütün İlgiyi Üzerinize Çekin

Aşk Parfümü olarak da bilinen FeroLove ile karşı cinste sürekli yakınlaşma arzusu uyandıracaksınız. Yıllarca araştırma yapılan bu konuda karşı cinsi en çok etkileyen unsurun koku olduğu belirlenmiştir. Kadınlar ve erkekler için 2 ayrı koku olarak üretilen FeroLove ile kanıtlanan bu ilgi çekme dürtüsünü siz de karşı cinsinize yaşatın. Doğadaki ilgi çekici kokulardan ilham alınarak üretilmiş olan FeroLove ile doğanın o inanılmaz etkisini bedeninizde hissedeceksiniz. İstediğiniz her dakika kullanabilirsiniz. İsterseniz özel bir günde isterseniz de gündelik yaşamınızda FeroLoveu boynunuza, kulak arkasına, enseye ve dirsek bölgenize sıkmanız önerilir. Gün boyu kalıcı olma özelliği vardır. Şişeyi dik tutarak püskürtünüz ve 50 C’nin üstünde olan sıcaklıklarda saklamayınız. Kullanan kişide özgüvenin maximum seviyeye ulaşacaktır.

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

Ferolove Parfümü © 2013 Orjinal Ferolove Parfümü Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | aşk parfümü - RSS - Google Sitemap | Aşk Parfümü Nedir? - Aşk Parfümü Kullanımı - Big Boss - ferolle

Uyarı!... Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu Aşk Parfümü Sitesi'ne ait değildir.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik |

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?